Sot e dua nje urim nga ju!

:zemer::zemer::gezim::gezim: sot jam bere me nip dhe dua tju jipja ndonji birre por ca te besh jeni shume larg dhe shume anonime.,prandaj te paktem me uroni,po deshet hajdeni ne seman te fierit se jam per darke tek vllai im i mesem

[QUOTE=aliu;116172]:zemer::zemer::gezim::gezim: sot jam bere me nip dhe dua tju jipja ndonji birre por ca te besh jeni shume larg dhe shume anonime.,prandaj te paktem me uroni,po deshet hajdeni ne seman te fierit se jam per darke tek vllai im i mesem :zemer::zemer::zemer:

Me jete te gjate nipçja Ali!

shum faleminderit reno

Me jete te gjate , te shendetshme dhe te lumtur nipçja :))

Me jete te gjate nipi :slight_smile:

urime xhaxha ! te rroj nipi
jepja kte nga mua

(blu si PD-ja :wink: :stuck_out_tongue: ) :smiley:

Tani po shoh temen,por me mire vone se kurre,ali te rroj nipi,jete te gjate,besoj se eshte ndjenje shume e bukur apo jo ?,dhe une do kisha shume deshire sikur te kisha nip,te isha Daj ose Xhaxha,por fatkeqsisht se kam kete fat te mrekullueshem.:frowning:

me jete te gjate te rrite i bukur dhe i lumtur nipi. Ali

ME JETE TE GJAT NIPI ALI :slight_smile: :slight_smile:

nga mua kjo :smiley:

Ali me jet te gjate nipi dhe qofshi te gezuar gjithmon! :slight_smile:

<3 <3 <3 <3 :slight_smile: