Sot Majdi del nga spitali

Nese e keni ven re Majdi ka nja 1 jave qe shyn fare ne forum …dhe kjo sepse ai eshte operuar nga apandesiti…
Pas nje operacioni qe shpresojm shum te ket qen me sukses , ai sot del nga spitali :smiley:
Te shkuara majdi :ciao:
Te presim te na vish sa me shpejt ne forum !

uaaa vertet thua ? sukses majdi

Dhe une uroj te kete pas sukses operacioni, eja Majdi ne forum na ke munguar ore, te presim…

Labja, nuk eshte 1 prilli sot!!

Majdin e kane kapur per ushtar! :frowning: :frowning: I kam lexuar emrin ne gazet!

Le ta urojme nga forumi qe u kthefte faqebardhe!

(ishte nje shaka)

Te shkuara Majdit!

Nje mend ka shkuar per sherbimin ushtarak a, hajde urime i deshirojm suksese

Tani kujt ti besojm ne ?

un nuk jam budallack ti ndjell tjetrit te keqen kot !!!
majdi u operua vertet
megjithate ti beso ca te duash , ste detyron kush !

Jo, ne fakt je e zgjuar! Me more iden! Gjithesesi doja te beja nje shaka te thosha qe e moren ushtar! por u kutova cik vone!

Gjithesesi dhe un i uroj te shkuara dhe ri-kthim sa me te shpejt!

Ore tani mund te na thone te verteten se nuk po e marrim vesh,vertet eshte operuar??? se ushtria nuk eshte ndonje gje e keqe besoj,kurse operimi eshte dicka qe ka te beje me shendetin,tani na tregoni te verteten…!!!

Ne qoftese eshte operuar i uroj nje sherim sa me te shpejte te jete e mundur,dhe doja te thoja se mungesa e tij ndihet jashtezakonisht shume…

Te Shkuara MAJDIT!

Nese eshte operuar i uroj sherim te shpejte:)
Gjithashtu edhe rikthim me shendet te plote ketu mes nesh ne forum
Mire ardhsh Majdi te presim te gjithe …:slight_smile:

Po po, siç e tha labja, ka bere operacion apandesitin! Eshte mire dhe ju dergon shume te fala, te hene ka mundesi te dali nga spitali!

…un di qe ai ka dal sot nga spitali :???:

shuum te shkuara Majdi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Nuk ka shume qe fola, dhe me tha se te henen do e nxjerrin!

cne kaq shum :ehi:…un kur jam operuar 2 dit me kan mbajt

po ti nga se je operuar ??? o.O

nga apandesiti :slight_smile:

edhe ti o.O … para 1 muaji babi im u operuar nga dicka tjeter dhe ishte dh enje djal qe u operua nga apandesiti ai sa u peruar ungri t kemb iku n shpi miku …

Majdi te shkuara te harruara dhe te mire presim ne forum…

po kshu duar bosh po e uroni ju ore, sju vjen turp :eh: :eh: :stuck_out_tongue: