Sot takova nje forumist/e dhe msn-ist/e

ke takoni nga grupi :smiley:

Laken :lol: :lol:

DAKUN DHE ALTININ

O ca ke bo, O ca ke bo??? :lol: :lol:

shpresoj te takoj shume kete fundvit…

reni sa veta takove?

Renix, Dakun, Laken :slight_smile:

une ditet e fundit kam takuar Dakun dhe Altinin dhe Nertin

Nga te gjithe forumistat kam takuar: Altinin, Renix, Laken, Gentin. Kemi shume plane per kete vit. Te shohim se sa do te te realizohen! :smiley:

Nje takim mjaft interesant…… Ne Paris bashke me mimen… impressionet e mija jane dhe do te jene gjithmone pozitive: vajze e embel, e mire, e thjeshte dhe shume e respektueshme! Merci Mima per kohen e kaluar se bashku <img src="{SMILIES_PATH}/icon_exclaim.gif" alt=":!:" title=“Exclamation” /> <img src="{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif" alt=":D" title=“Very Happy” />

me behet qefin qe ja keni kaluar mire. shume shume :birre:

Flm dhe ty Insomnia , kalova momente te kendeshme :slight_smile:

PS: Mos harro te me thuash heren tjeter qe vjen :mrgreen:

Hehe, kete radhe takohemi ne Shqiperi… Veshtire te vi serisht ne France, 2 here mjaftojne, edhe pse ja vlen…!
Ose ose Itali, 1 gote vere e ke te paguar nga ana ime…! :!: :smiley: Kuptohet e perzire me uje, se te ben dam! :lol:

:lol: po, po me uje se behem e kuqe una … :akullore:

Une takova kukllen :roll: dhe me te vertete u kenaqem, me vjen keq qe ishte kaq pak se iku me pushime, dhe neser iki une keshtu qe sdo takohemi dot perseri.

Kuklla je shume e bukur dhe simpatike ne realitet, fotografia te ben padrejtesi, elegante me sy te bukur, te jap ndonje kile se kam marre ca :lol:

Gjeja qe me beri me shume pershtypje? Nuk me foli keq per asnje, perkundrazi edhe atje ku duhej te fliste keq, foli me fjalet me te mira, gje qe nuk e prisja, bravo te qofte, jam shume e priviligjuar qe te njoha nga afer, sepse me te vertete je njeri i mrekullueshem.

Shpresoj vitin tjeter te takoj edhe te tjere.

Po pse s me ftuat edhe mua te takimi i juaj :cry: :cry: :cry:

Sa mire qe qenkeni takuar :slight_smile:

uroj se shpejti te takohemi te gjithe!

Faleminderit emaus :oops: , kalova nje mbasdite te kendeshme me ty, pak a shume ishe si te imagjinoja me 1 perjashtim te vogel : ishe me e qeshur dhe e afruar se ne forum dhe ne msn. :puthje:

vetem mu me doli huq ky vit pa taku asnji :cry: :cry: :cry:

Sa mire! Keshtu ka lezet, ndonjehere edhe “Miqesia” virtuale rivelohet 1 surprize e kendshme!