Spears uron Krishtlindjet në mars

Një urim i këngëtares Britney Spears ka çuditur fansat gjatë një koncerti të saj në Uashington, pasi ajo iu drejtua të pranishmeve me urimin “Gëzuar Krishtlindjet”, ndonëse kjo festë është ende larg.

Spears, në fakt ka bërë një sërë gafash gjatë turneut botëror të prezantimit të albumit “Circus”, duke shfaqur pjesë intime të trupit të saj. Megjithatë, urimi i fundit është i pashpjegueshëm. “Merry Chrtistmas”, thirri Spears, në mes të këngës “Do Something”.Mendohet se Britney ti jete rikthyer perseri aventurave te saj fatkeqe.

qenka si puna ime kjo se edhe un iu urova pashket katolikeve 1 muj para hahaha:D:D:D:D

dihet qe personat e famshem jane te prirur te bejne gafa dhe te
thone gjera pa lidhje…
per me teper duke marre parasysh dhe gjendjen ne te cilen ka qene dikur kengetarja…

Per ti bere reklame vetes e ka thene, keshtu i ka thene menaxheri asaj :smiley:

per mua kjo ka me falni per shprehjen ka pjerdhur me koh

Kjo beri si vajze e ndershme deri 18 vjeçe pastaj … i vun pullen e kuqe.