Surpriza me e bukur qe ju kane ber ?

:zemer:Te gjitheve i pelqejne surprizat ,mua me pelqejne shume sepse mendoj se personi qe ti ka pergatitur te ka shume perzemer dhe mendon si te bej te lumtur ,nje nga surprizat me te bukura ne jeten time ka qene kjo:kaa qene ditelindja ime dhe kalon ora 12 dhe asnje sms se mikeshat e mia jane te parat qe e bejne ,realisht u merzita thashe si me kane harruar ,kalon mengjesi asgje ,ne pasdite mar nje telefonat nga nje shoqja ime dhe me thote qe vishu thote te dalim per kafe ,epo thashe keto e paskan harruar fare edhe une e lashe po me vinte dhe zor ti thoja .vishem dhe ii tek lokali ku e kishim lene ,sapo hap deren cte shoh gjithe shoqeria ime ishte aty,me kenduan shume urime ,mee kishin pergatitur torte me cokollat qe une e kam shume qejf ,jam kenaqur vertet shume ,edhe une qe mendoja se me kishin harruar.
TJETRA ESHTE QE NJE DITE NE SHKOLLE ME SJELLIN NJE TUFE GJIGANDE ME TRENDAFILA BLU QE UNE I KAM SHUME QEJF.
TANI E KENI RRADHEN JU.:smiley:

Vjet nje bilete per 1 jave pushime! E paharrueshme! Uroj te perseritet… :stuck_out_tongue:

Kam shume…por kjo e fundit eshte dicka simbolike…kur me zgjuan nga gjumi dhe me thane se kushurira lindi djalin…ka kalur nje moment te veshtir…prandaj dhe eshte lajmi me i bukur qe kisha per momentin…i uroj vogelushit jete te gjate…e te mbushur me dashuri!..