Suurpriiizeee !!!!

Shume urime per tyy … Shum urime per tyyy… Shum urime per Vajzen me te mir qe ka forumi… Shum urime per tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy !!!

Gezuar ditelindjen
Erinaaaaaaa

Nuk kishte se si te mungoja ne ditelindjen tende motra ! Zoti ndricofte rruget e jetes tende dhe Fjala e Tij ndricofte zemren tende.
Te uroj shum shum suksese ne shkoll , e fat ne jet ! Gjith te mirat e te emblat e ksaj bote , se i meriton !!!
Urimet e mia me te perzemerta motra !!

:rose:Si freski e detit te ardhte lumturia,si pellumb i bardhe te ardhte dashuria,cdo ender e jotja u befte realitet,urime ditelindjen Erina… i befsh 100 vjet… :rose:

Edhe 100 Vjece Erinaa , suksese kudo ne jet

kalofsh bukur

U befsh sa te doje zemra Erina, qofsh me shendet dhe harmoni ne jeten tende , kalofsh sa me bukur
ket mbremje :smiley:
:cake:

Edhe 100 te tjera, suksese ne jete! :gezuarditelindjen::gezuarditelindjen:

Po ngeli torte na jep pak :stuck_out_tongue:

edhe nji qind vite te tjera .shume urime per ty.

oooooo paska ditelidjen eriiiiiiiiiiiiiii i befsh edhe 999 vite dhe ishalla nuk qahesh mo…:stuck_out_tongue: ishalla kalon sa me bukur (po me mendo icik mua qe tja arrish qellimit) :stuck_out_tongue:

oooooooooooo dot vras un ty<sinqerisht eshte dhurata me e mir se kam pranu deri me tani te kam shummmmmmmmm xhan shummmmmmmmmmmm dhe mir se je rikthy motra pa ty forumi veq filloj te merr pamje te erret.te dua shum yllo

Mima shum shum faliminderit yllo

Majdi dhe ti shum suksese ne cdo sfer te jete.#

Arijol flm shum, torten rruges e kam nis …

Aliu u gezosh cdo her dhe ti .

Albanianboy pse aqe vite te jeto un kur te gjith farefis do ik madje edhe komshijet e larget nuk dua hahaha kam mendu per ty si jo flm shum per urimin dhe ti paq shum dashuri e sukses ne jet

Respekt respekt respekt :):):):):):):):):):slight_smile:

Urime Erina! Gezuar Ditelindjen dhe Suksese ne jete!

FaliminderiT shum Reni:)

Erinaaa shume urime per ditelindje…gezuar dhe tu plotesofshin gjithe deshirat…

hahaha , :perqafim: … dhe un te kam shum xhan ty motra !!
un pelqej te bej surpriza… po me pelqen me shum te me bejneeeeeeee… te tipittt … nje telefonat nga ty qe me thua " jam ne vlore " :gezim: :gezim: :gezim:

Nerti shum shum faliminderit … u gezosh dhe ti cdo her kiss per vajzat se i ke si princesha …:slight_smile:

Nje surpriz till mbase dot bej dhe un ty nje dit atje ne vlor :heart:

Rrushe moj xhan urimeeeeeeee urimeeeeeeeeee edhe 100 vjece…me fal per vonesen…

Te uroj LUMTURI…DASHURI…PAQE…e me te mirat e kesaj bote…gjithcka qe te do zemra jote,uroj te te behet realitet…urimeeeeeeeeeeeeeeeee te pucccccccccccc foltttttttttttt foltttttttttttttt foltttttttttttttttttt :puthje::puthje::puthje::puthje:

Faliminderit shummmmmmmmmmmmmmm shummmmmmmm erinda… dhe ty te uroj nga zemra shum knaqesi e dashuri te kesh cdo her yllo:)

do te te kerkoj ndjese erinaa per vonesen ,por desha ti bashkohem edhe une urimeve per ty ,cdo gje e mire te ardhte nga viti ne vit ,e cdo ditelindje te te gjeje akoma me te kompletuar ne cdo aspekt ,qofsh gjthm mire…!!

Landi kur vin urimet nga miqet pamvarsisht voneses kurr nuk jan von tek un…Shum faliminderit dhe ti shum suksese ne pun e sa me shpejt me ni nuse nuse te mir siq je ti .:slight_smile: