Sygjerim mbi Reality Show BBA

sdo ish keq sikur ktu ne forum te kishim nje faqe enkas per big brother albania spektakli me i ndjekur deri tani ne shqiperi
do kishim goxha per te folur , komentuar etj

BB4 e kan ber shum keq , nuk me pelqen fare

ne fakt as mua spo me terrheqin shum kta banoret sivjet ,por kshu tham edhe vjet ne qe esht sh kot bb3 per shkak te asaj shpis se vjeter DHE CDO GJE NDRYSHOI :smiley: (per mir)…te shpresojm se do ndodhi e njejta gje edhe sivjet

Labja, flm per sygjerimin.

Per spektaklin mund te perdoret kategoria e Kinematografis dhe Televizionit ose sapo hapa kete temen e re mbi Big Brother Albania

Fakti qe shume persona nuk e preferojne spektaklet reality show, por nqs ke mendime dhe ndonjegje per te diskutuar je e mire pritur! :slight_smile:

Nqs e ndjek, mund te shkruash te preferuarin e dites, diskutimi qe te pelqeu etj…

I mirepresim, mund tia sygjerosh dhe shoqeris qe e ndjek.

Flm, mire u degjofshim.

flm renix…tani do e kem vet merak kte tem :wink:

edhe nje korigjim te vockellllll fare , jam LABJA jo laja :smiley: :p:p

sorry, e bera nga nxitimi :slight_smile: diskutim te kendshem!