Ta mban apo s'ta mban......

ta mban apo sta mban te notosh VETEM ne thellesi ?

Po ma mban

ta mban te ikesh pa leje :stuck_out_tongue:

nga ku te iki ?

ta mban tja kthesh fjalen Profit/es :stuck_out_tongue:

Se kisha per ty ice se ti iken ku te duash :stuck_out_tongue:

ca eshte profit

haha:P

Profit (Profesorit, Profa i thonim ne shkurt:D e Profes - Profesoreshes) :smiley:

Po re ma mban

ta mban te hidhesh nga kati i 2 :stuck_out_tongue:

hahaha :stuck_out_tongue: (zor:P)

paj me pas qe m`pret dikush posht… do hidhesha:P

ti :stuck_out_tongue:

Po te ishin 5 Dyshek do hidhesha :stuck_out_tongue:

me 5 dyshek i bie te vesh kati 3.te - duhet te te ngjitesh :stuck_out_tongue:

ta mban nga vetetimat?

kam frik thellsin : por do e provoja sikur te kam afer 10 shpetimtar(

ta mban te zihemi bashk :stuck_out_tongue:

Ma mban

Ta mban te maresh dicka te rendesishme pa leje

normal qe JO
ta mban te hash nje mi per $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ shum lek $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

… sma merr mendja :stuck_out_tongue:

ty :stuck_out_tongue:

As mua

Ta mban te ngasesh makinen me sy mbyllur hahah

per kete mi mendove ?

jo ne fakt e kisha per kte
:stuck_out_tongue:

ta mban ti pish gjith kto
per te harruar dicka/ dike ?

ta mban ta mesosh permendesh kte fjali ?

mos ia fikso fiksimin t fiksuarit se fiksimi i t fiksuarit ta fikson dhe po ta fiksoi fiksimi i te fiksuarit behesh i fiksuar pas fiksimit te te fiksuarit dhe po u bere i fiksuar pas fiksimit t t fiksuarit mbetesh i fiksuar pas fiksimit t t fiksuarit dhe po mbete i fiksuar pas fiksimit t t fiksuarit te fiksohet se fiksimi i te fiksuarit ta FIKSON!!!:P:P:P:P

hahahhahahha shum e fort kjo :smiley:

ate te paren ma merr mendja qe do e beja :slight_smile: (te pi gjith ato birrat)

e ket’ te 2en u fiksova fare edhe un :stuck_out_tongue:

ta mban te zhytesh ne uje ne mes te dimrit ?

Po edhe ma mban

po te dalesh ne bor pa rroba :stuck_out_tongue: