Tani mund të shkarkoni Windows Live Essentials 2011

Është bërë rifreskimi i Windows Live app nga Microsoft, i cili është produkti i ri nga Microsoft i cili do të ketë mjaft sukses, sepse ofron produkte të cilat i kemi pritur deri më tani.

Live Essentials 2011 përfshinë një asortiment të programeve si Windows Live Mail, Messenger, Foto Galeri, dhe produktin e ri të emëruar Windows Live Mesh Sync Mesh, produkte këto të cilat kanë bërë një përmirësim të madh tek Microsoft.

Mesengger ka marrë çmime të ndryshme lidhur me këtë integrim social të fundit, Mesh ka ruajtur sinkronizimin e saj deri në 5GB, dhe sigurisht që jeni të kënaqur që shtimi falas i Live Mail mundëson qasjen e saj në desktopin tuaj në llogarinë e Hotmail.

E pra shkarkimi i linkut të Windows Live Essentials 2001 është i drejtëpërdrejtë, duke përfshirë edhe linqet që instalohen jashtë linjës të cilat janë zbuluar tashmë./pcworld.al

Kujdes!!! Windows Live Essentials 2011 ka braktisur Sistemin Operativ Windows XP dhe poashtu ju duhet Vista SP2 (Service Pack 2) apo Windows 7 qe të mund të instaloni Windows Live Essentials 2011!

Flm,eshte bere nje pune e mire me Windows Live Essentials 2011 nga Microsofti besoj,mua me pelqen shume.

Ketu mund te shkarkoni Windows Live Essentials 2011 Offline Installers,edhe ne qoftese nuk keni Internet.

Shkarko:[b]Windows Live Essentials 2011 EN(Anglisht)[/b]

Ne Qoftese Kerkoni Ndonje Gjuhe Tjeter Te “Windows Live Essentials 2011” Mjafton Ta Kerkoni,Dhe Do Te Vendoset Menjeher Per Shkarkim.

fLm per Offline Installer Kliton:) Edhe un e mora dje Windows Live Essentials 2011 nlaptop e instalova, pasiqe nPC kam XP dhe kjo nuk eshte kompakt, nlaptop me pelqej shum:) Kam pas Beta Versionin me heret, por edhe ky i fundit nuk pat ndonje ndryshim tmadh, veqse qka mujta me vrejt une ke Windows Live Smesh, nvend tWindows Live Sync kur ishte Beta. Ma mer mendja se se shpejti do te duhet ta bejme upgrade edhe Windows-in, pasiqe shum programe nga Microsoft po i largohen XP-s.

Per ata qe dojn ta instalojn Windows Live Essentials 2011 ne gjuhen qe deshironi, kliko ketu

Me pelqen integrimi i Windows Live Essentials 2011 me rrjetet sociale!