Te dashur,pastaj miq?!

SI mendoni a mund te ngeleni mik me dike qe me pare e keni dashur?a mund te ngelesh mike per hir te personit te bukur qe ti ke pare tek ai ose ajo apo nese nje lidhje perfundon duhen shkeputur cdo kontakt nga ai person ?

Miq mbetesh por me zemer te plasur… “Nese i shkeput kontaktet te bjen me keq se ta shohesh njeher ne rruge te iken mendja” :stuck_out_tongue: kshu qe gjeja me e mire qe mund te beje eshte ta pranosh realitetin dhe te ecesh perpara duke mos e thyer mendjen.

mor djale po ndaje mendjen ti thua as mish as peshk ,ktej thua duhet te ecesh perpara ketej thua mese i shkeput kontaktet eshte me keq !!!111po presim ende pergjigjen tende pasi ta kesh ndare mendjen:P

kurr n’jet!!

Me shkeputur fare, per te mire te dyve :smiley: