Te Dielen Date 25 do te ndryshohet Ora

Ora legale do te ndryshohet kete te diel me date 25 Mars!

Nese keni ndonje takim :dashuria: ndryshoni oren qe ne darke per te qene te sigurt se mos ju ze gjumi :fle:

do flem me pak…uffaa…:confused:

do dalim me shuuuuuuuuuuuuuume yessssssssssss :smiley:

e vertet :frowning: :frowning:

ja gjumashet :roll: une nuk jam gjumashe une dua te dal :roll:

kush esht ai qe sdo te dali moj motraaa
po kur un bej tani 7 or gjum i bie qe me von te bej 6 …dhe perballohet 1 dit e gjat dhe e lodhshme me kaq pak or gjum !!!

Faleminderit per info Al Capone !

Shyqyr…

tani erdhi behari do kemi kohe me shume ,ndoshta te dalim edhe andej nga plazhi per dreka ose per darka