Te kerkojne ne forum...

Cilet antare doni te lajmeroni kur jeni dhe ju ne forum.

Daku zgjoje njecik Altinin thoi qe po te pret kuklla ne forum :stuck_out_tongue:

Kuklla me fal por isha duke pire nje cigare jashte. Po mundohem te lidhem menjehe!

Kuklla! Altini ka dale dhe ka ikur ne drejtim te paditur! :frowning:

rrofsh, mos ka vajtur per ndonje laraske? :stuck_out_tongue:

:lol: :lol: erdha un :oops: ku je me kukulla :stuck_out_tongue:

Shyqyr mor vlla. Behu gati te japesh llogari se eshte nxehur Kuklla!

po shyqyr se po kerkoja dhe une per ty… kaq ne levizje na vuri kuklla :twisted:

:eh: si ti them ku isha :stuck_out_tongue:

Ske c’ti thuash. Ajo e dinte qe kishe shkuar per laraska.

:lol: :lol: per pak desh na moren ne qafe laraskat :stuck_out_tongue:

Leri laraskat po do te te marrin peng ndonje antar knej verdall!

Renix po ti cfar problemi kishe :smiley:

u altini :stuck_out_tongue:

:smiley: nga ishe me :smiley:

ketu mo po shikoja nje filem :oops:

Film me cfar :stuck_out_tongue:

Kuklla behu pak e eger pra se deri tani ia beme ne presionin!

po nuk di une te behem e eger me altinin o daku, se duhet te gjeje dhe ky nje laraske po ju se ndihmoni hic, une i kam gjetur nja dy cope po ky sdo :oops:

:roll: 8O