Te lidhemi apo te mos lidhemi .... ??

Te lidhemi apo te mos lidhemi kjo esht çështja … Shpesh per ne adoleshentet eshte si te thuash nje dilem qe te lidhemi apo jo … mendime keni per kete teme ??

bej cte thote zemra e me mend ne koke…qe mos besh gabime qe te te mbeten peng ne te ardhmen:)

Pse mos te lidhemi,ska asgje te keqe,beni qef sa jeni te ri,por [b]Kujdes me zgjedhjen e partnerit[/b]

Pikerisht ky eshte problemi sepse ndonjehere te duket sikur personi qe ke ne krahe te genjen …dmth qe nuk ke besim te plot apo nuk di se cte besh te besosh apo jo ne ato qe thot …

ti e ke llafin per adoleshentet (nga mosha 12-18 ) dhe po ti referohemi moshes 12-15-16 per mendimin tim esht sh sh heret per te tilla angazhime :love:
kurse ne moshen 17-18 nqs ty ta ndjen vertet te lidhesh nuk ka asnje problem mjafton qe te mos udhehiqesh 100% nga ndjenjat