Te pijme sebashku! - Ja me fund :)


Nje Campari per te gjithe!

dhe me pak akull per mua

o reno mbush nje gote per vete, dhe me ler shishen mua… :smiley:

Jo re se dehesh :slight_smile: nuk eshte akoma as viti ri :smiley:

Tju qeras edhe une nga nje gote :roll:

rovi i leme keta cunat ne dhe veme nga ana tjeter (jo per gje por keta e kane te piren e keqe) :mrgreen: :mrgreen:

Epo une po ju jap nga nje gote coktel me vodka

Duke ju shoqeruar me nje kafe :smiley:

Ja nje MaiTai nga une

duket e mire kjo…

po e marr edhe une nje

Gento ne te dy do marrin nga nje Sex on the beach.

Ja dhe kjo pije per te gjithe vajzat e forumit. Me mango, pije Pasioni.

un po qeras te gjithe ato qe jane tani ne linje me nga nje amf (adios-motherfucker)
eshte pak i forte por eshte darke dhe po ju zuri flini gjum pastaj :smiley:

do mblidhemi apo jo?

per sa persona e ke ate se jemi shum anetare ne dhe nuk na del ajo. :smiley:

kush do sjelli ndonje gje tjeter? he se edhe pak pije na duhen dhe pastaj leme orarin dhe te gjithe online te behemi tap
:stuck_out_tongue: :oops:

lol erlind dashke te behesh tap …
pak sa per lezet :smiley: si amerikant hahhaha

hajde se po ju qeras une me bollek

Ore pi ndonjeri raki ketu apo pini te gjithe liker…ju lutem mos me thoni se kam ardhur ne nje kamp perqendrimi!:slight_smile:

Nuk te pelqeka vera e shtrenjte franceze ? mire atehere po te jape raki shpie !

me gota kristali madje se ju kam me kimet ju djemte e forumit :slight_smile:

Shishja qenka e bukur fort po si raki sheqeri me duket mua ajo qe ka brenda…

Epo ti SHOKU nuk qenke asnjeher i kenaqur ! :slight_smile:

C’te bejme,pastaj nuk pihet vetem ajo e uruar se te ze:)