Te Trashegohesh KUKLLA! :)

[b][size=3] [color=red]Me Urimet Me Te Perzemerta!
Te Uroj Nje Jete Te Lumtur, Dashuri, Paqe
Dhe Femije Te Shendetshem (kur te doni vete).

Te Trashegohesh! KUKULLA Mbaresi!

Te Pershendes ALTIN 1A

Urimet me te sinqerta edhe nga ana ime!
Ju uroj jete te lumtur dhe c’tju doje zemra!
Te trashegoheni!

Tani me falni mua se kam shume pune tek “Lokal Grupi”
Ju puth te dyve! (Ciftin qe martohet)

eshte shaka apo me te vertet :smiley: po me ke?

Urime Kullka, jete te lumtur

Me trashegime

Reni

Urimet me te sinqerta edhe nga ana ime!
Ju uroj jete te lumtur dhe c’tju doje zemra!
Te trashegoheni.
Befshi qejf!

Ore, do na thoni ju kush martohet e me ke martohet se na i hoqet trurin :stuck_out_tongue:

Ta dime te bejme dhuraten gati.

Po ftesa skemi ne, keshtu martoheni cak-fak pa thene gje fare :cry: :smiley:

Po kuklla pra! Ftesen e kishe ne xhep ti! Te lokali ja kena kalu mire fare mrom!

ju falenderoj nga zemra. Faleminderit, Alton, daku,emaus, Reni, lake. :puthje:

Hey cfar lajmi?! Pse nuk na ftove mi Kukull… Nuk doje pak rremuje nga ne shoket forumista???

P.s. Urime te perzemerta edhe nga une!

Paska qene Kukulla ketu :stuck_out_tongue: sa me shijoi e puthura :zemer:

Kuklla urime te trashegohesh me jete te lumtur. edhe nje bebush se shpejti.

Kuklla te uroj ta shijosh martesen!

Kuklla si ndiehesh tani?

Urime kukulla dhe vec mbaresi me bashkshortin tuaj!

U plakshi bashke!!

Me respekt,
Alb-Angel

p.s sorry per vonesen!!

faleminderit dhe njehere te gjitheve.

(lake tani qe u ktheva, do shoh ne ka ndonje ndryshim :stuck_out_tongue: )

Mire se u ktheve Kuklla! Na kishte marre malli! :slight_smile:

:puthje: per dakun se e kish mare malli

Kuklla po pate ndonje ndryshim na thuaj

o kuklla po pse sna thirre mi ta tundinim icik??

Pak me vonese …por me mire sesa kurre :smiley:

Plot urime te bukura , trashegime dhe kaloni jete sa me te bukur:)

[quote=elbasanllija";p="14622]Pak me vonese …por me mire sesa kurre :smiley:

Plot urime te bukura , trashegime dhe kaloni jete sa me te bukur:)[/quote]

:oops: :oops: :oops: :oops:
Urimet me te sinqerta edhe nga ana ime!