Testo inteligjencen tende !!

Kush nga alternativat eshte pergjigja e duhur ?

30384_525451864132906_2100511611_n.jpg

mendoj qe eshte b

aty ja ben MUUUUUUU

kush ka 2 te kuqe cepash ???

Opsioni B

por ska blu anash ??

pse me duket si gracke kjo mua???

pergjigja ime eshte asnje

Edhe une mendoj si Icemani

edhe une menoj qe osht B

Une se kuptoj fare kete

mendoj se je i vetmi me afer zgjidhjes

une se kuptoj se cfar pergjigje duhet te gjejm

hahahahhahahahahahahahahaha :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

lool sa kam qesh :smiley:

E gjetaaaa me duket AAA

      • Updated - - -

ore pse ke qesh ti na thuaj qe te qesh edhe une nje cik :stuck_out_tongue:

hahahah po me pergjigjen e Trahanas :stuck_out_tongue: lol :smiley:

hahahahaha…dukeshe kaq i sigurt te pergjigja e pareee :roll: …cpati lopa qe sberi me muuuuuuuuuuu :stuck_out_tongue:

      • Updated - - -

ska gje…me pergjigjen qe dhe testove inteligjencen tende :stuck_out_tongue: ( shaka :stuck_out_tongue: )

      • Updated - - -

Pergjigja e sakt eshte B…

po pra, B e dija un :stuck_out_tongue:

Po pse eshte B?

po ta shikosh me vemendjeeeeeeeeee…B-ja eshte
nuk ka ndonje llogaritje matematikore…apo nuk do shum zgjuarsi per ta gjet…do vetem pak vemendje

tek B dy kubat e kuq
njeri ka 2 te verdha anash kurse tjeteri ka jeshil & te bardhe

???

te foto master njeri ka te verdhe & jeshile kurse tjeteri blue & te bardhe

mendoj se pyetja e duhur do te ishte se “si do dukej nga lart?”

Ne anglisht me duket ashtu eshte pyetja, “si do dukej nga lart?”

po te ishte pyetja si do dukej nga lart…do gjendej menjeher!!
aty esht e bukura,ta vrasesh pak me gjat mendjen