Thashethemet sa qef i kam :D

Anxhela-Peristeri Topless i këngëtares te pishinat e Mulletit ne Tirane

O Vllai! Kjo qenka per tek https://www.zoneelire.com

Bleona Qerreti

o altin car ka ketu per skandal?

Thashetheme me :stuck_out_tongue: un skam folur per skandale me :lol: :lol:

po mos kish veshur ato breckat kjo bleona do ish me seksi :stuck_out_tongue:

Ja se do e gjejme dhe pa brecka :mendoj: :lol: :lol:

E gjeta po e mbulova icik :stuck_out_tongue: :roll:

[b]Kete lart ma ka fshire adresa e fotove :cry:

Zajmina Vasjari[/b]

Ema Ismaili - motra e Adelines dhe Zanfines

:stuck_out_tongue:

ato syte me thengjill i ka bere ajo lart mo? :stuck_out_tongue:

E mire qenka edhe kjo!
Po sa qenkan kto dreq ere! Shif kur te na dalin edhe nja kater motra te tjera. S’qekan per t’u qajt kosovaret, femra plot! :smiley:

[quote=Altin111";p="6022]Bleona Qerreti

[/quote]

Per mendimin tim Bleona eshte nga femrat me te mira ne bote. Eshte yll fare. Me duket si pak tra-la-la por si paraqitje ta mpin trunin!

pse kush kosovar esht eqare deri mesot per femra :lol:

Irsa Demneri, “Miss Shqipëria 2007” dhe Egla Harxhi “Miss Albania 2007”

car ndryshimi ka shqiperia nga albania? :stuck_out_tongue: :?

Mendoj se miss shqiperia merr kuroron dhe votohet vetem ne shqiperi, dhe miss albania eshte e njohur dhe votohet ne bot, tani kot thjesht me ha mendje ose sipas llogjikes po flas, por te presim pergjigjen e atij qe ka publikuar fotot!

Mis Shqiperia dhe mis Albania zhvillohen te dyja ne Shqiperi se jane bere si puna e partive qe ndahen psh PD u nda dhe u krijua PDR edhe PS u nda u krijua LSI keshtu dhe puna e miseve u ndan organizatoret :stuck_out_tongue: Tani sa per informacion po zhvillohet mis Ambasadoria dhe kjo ne Shqiperi zhvillohet vetem me vajza shqiptare :?

Ciljeta Xhilaga & Ingrid Gjoni me te dashurit e tyre ne nje Lokal ne Vlore

Adelina&Genta

:stuck_out_tongue: