Tiranë, ankohen prostitutat: Na latë pa bukë !!

Edhe pse ilegalisht, kryeqyteti ofron seks për të gjithë. Nga 2-mijë lekëshet e lulishtes pranë “Ushtarit të Panjohur” ose dhe gropës pas Operas deri te vajzat 500-euroshe të hoteleve luksoze.

Edhe pse nuk mund të thuash me saktësi nëse ka apo jo Tirana një “Zonë me drita të kuqe”, çdo kush e tregon me bindje se në disa motele periferike të kryeqytetit ushtrohet ilegalisht prostitucioni. Por, ka edhe zëra për një prostitucion ‘elitar’, ku vajza të hijshme, të veshura klas ushtrojnë ‘zanatin’ më të vjetër në botë, për shifra më të kripura që arrijnë në qindra mijëra euro.

“Gazeta Shqiptare” në numrin e sotëm ka intervistuar një punonjëse të seksit në zonën tek lulishtja e “Ushtarit të panjohur”. Ajo prezantohet me emrin Tina.

Duke komentuar ligjin e ri të Qeverisë së Shqipërisë se punonjëset e seksit nuk dënohen me burg, por dënohen klientët e tyre dhe tutorët, Tina thotë se kjo gjë po ua prish biznesin.

“Ne nuk i bëjmë dëm askujt, përse duhet të na dënojnë, por edhe klientët tanë nuk duhet të dënohen. Me këtë vendim kam frikë se do na bien klientët”, ka thënë Tina për “Gazeta Shqiptare”.

po de po… disi duhet ta nxjerrin buken e gojes edhe ato !

Ne Wien pas ores 8 - 9 (aty diku) te dalin ne rruge sikur po te mirepresin qe erdhe ne Wien :smiley:

o te gjoret ju paski mbaru ! ju lutem beni diqka me shum per keto te marra qe mbeten pa buk !

ah sa mire jau bejne…nga dy metra femrat…te shkojne e te punojne …me behet shume qejfi…

aq mir ua u kan ber saaa ska ku te vej me
shum e konsiderojn si nje pun te zakonshme…por ja qe sesht aspak ashtu

megjithse sma do mendja qe kto ta ndalojn aktivitetin e tyre…se ndryshe…do ngelen vertet pa buk…se sdin te bejn asnje pun tjeter …pervec…!!

Ky eshte nje shqetsim i madh :P, ngelen pa buke apo…?

Ketij i thon hadh koke

shteti ashtu si eshte organizmi me i mirepo ashtu ka edhe imunitet te pameshirshem. sa here qe semuren individet shtylla te tij me vese kurverie,shtrengon vleren e lekut dhe hap boshlleqe me pseudo vese nevojtaresh ne fakt. zoterinj tregoni njerezit tuaj me vese dhe mos vazhdoni me brockulla te forta, ku jane te bukura ato prostituta 200 lekeshe, apo ku vlen nje femer 500 dollare.Femra ka qene me kohe skllave seksi,kurse tani qe eshte mesuar dhe po i vjen mire, na e ngacmojne me pseudo-kurva.

Vetem ato qe spo vdesin per buk se si len te tjeret :stuck_out_tongue: hahah

Krize lalee :lol: :lol: