Titulli i filmit qe keni pare se fundmi......

Une personalisht filmi i fundit qe kam pare ka qene dje:Il lato positivo.

Mire se vjen, ne radhet e pare ju ftoj te prezantoheni!

Sa per temen, mund te shpjegosh dhe llojin apo per çfare flet!? :slight_smile:

Filmi fundit ka qen Gi Joe - Aksion fantashkence!

ok!!!filmi eshte komedi,drame,romance.:slight_smile:

      • Updated - - -

Te dashur anetare…po ju nuk shihni fare filma???..se nuk po pergjigjet njeri…anyway…that’s no problem…have a nice day all…:smiley:

Mund te shfletosh temat te ngjashme si: Filmi qe ju ka lene mbresa
Filmat qe ju pelqejne jashte mase

Film i vizatuar, e pash dje.

Emri: Hüter des Lichts (Anglisht: Rise of the Guardians).

M’pelqej (:

po dhe une e kam pare…shume i bukur…:slight_smile:

Mund te duket qesharake, por un akoma i shikoj Tom & Jerry :smiley:

Me pelqejn filmat e vizatuar, kto qe dalin ne Kinema dmth (:

jo aspak…i shikoj dhe une shpeshhere me tim bir…:slight_smile: madje ka raste qe gjithe diten shohim filma te animuar…:slight_smile:

U be kohe qe nuk kam pare filma dhe dikur isha shume i apasionuar pas tyre

Tema do te ishte me mire te titullohej filmi i fundit qe keni pare, klm

Me jete te gjate çunin! (:

Te them te drejten, filmat e vizatuar dhe muzika me qetsojne shpirterisht :smiley:

Per te mos dal nga tema: S’kam pare akoma film tjeter :stuck_out_tongue:

Mbrem pash nje film te bukur… :oops:…ishte me xheki Can…“Kush jam une”…me duket se e ka titullin se di…eshte i pa pare…

shume faleminderit…:slight_smile: sa per temen,titulli ishte:Cili eshte filmi qe keni pare se fundmi??po dhe mua muzika me relakson…me fal qetesi shpirterore:D

      • Updated - - -

ne lidhje me filmat…kam pare shume…po si natyre e brishte qe jam me pelqejne me shume ata romantik…dhe dramat…:).i fundit fare ishte dje…Upsidedown…drame,romance…film fantastik…(y)

Te gjithve na pelqen muzika por edhe filmat te relaksojne…psh une shoh c’do fundjave nje film Spanjoll…(nuk eshte telenovele,te sqarohemi)…hahahaha…eshte film me seri…jepet vetem ne fundjave…titullohet “Dashuri dhe Kurajo”……shuuuuuuuuume i bukur…jepet nga stazioni 3+

por edhe ne mbremje…nuk fle pa e pare nje film…romantiket sidomos :D…ose filmat Autor…i adhuroj…(y)…por kam nje difekt hahahahaha nuk iua lexoj kurr titullin…dhe ne fund kur mbaron filmi…me vjen inat qe ishte shume i bukur dhe nuk i pash titullin…

hahahaha…ju ndodh te gjitheve kjo gje…don’t worry…:slight_smile:

Mbrem pash Filmin Desperado

MV5BMTk4NDc3NDkyM15BMl5BanBnXkFtZTcwNDc1OTM2MQ@@.V1_SX214.jpg

Antonio Banderas

Salma Hayek,

Shume i bukuuuuuuuuuuuuuuuuuur!..

The Flowers of War me Christian Bale

Film i luajtur ne Kine, zhandri: Lufte, Drame & pak romanc

M’pelqej shum (y)

Bright Star

1-Ben Whishaw ne rolin e John Keats.

2-Abbie Cornish ne rolin e Fanny Brawne…Shume film i bukur…flet per nje poet qe vdes ne mosh te re…eshte film autor kush i pelqen keta filma jam e sigurt se do ti pelqej…

End of Watch (Gjermanisht)

Film qe 3gonte per jeten dhe aktualitetin e policeve neper rruget e LA! Shum film i bukur (y)

nje film qe pash ne Hits sot paradite; Hero Wanted, me Cuba Gooding Jr.

dashuria ne koherat e koleres…romance