Top-Postings ne Facebook per 5 euro!

Rrjeti socjal me i madh ne bote, Facebook, pas renieve te bursave tani ka filluar nje testim te nje risie ne Amerike e cila ju mundeson perdorueseve qe postimet e tyre te rrine ne krye te faqes duke paguar keshtu 5 euro. Para pak javesh, ky funksion u testua ne Zelanden e re, por atje nuk gjeti nje mire se ardhje te bujshme.

Per momentin ne Amerike vetem disa perdorues mund te provojne funksionin e ri te rrjetit socjal. Me sa duket kjo e tera akoma eshte ne fazen e experimenteve ku ne te cilen Facebook gjithashtu do ti llogarise cmimet e funksionit te ri. Perdoruesit te cilet duan qe postimi i tyre te jete ne krye te faqes se Facebook dhe shoket e tyre ta shohin ate, duhet te paguajne shtate dollare (rreth 5 euro) per t`a bere kete.

lol ka per ti lene njerzit pa …

Sigurisht qe sdo hidha 5$ per statusin: Sapo dola nga WC-ja :smiley:

hahahahaha :stuck_out_tongue:

Po 2shoj kur te behet per te gjith kjo, A thua cfare do bejne shqiptaret… ??

Spo din cfare te beje me per te nxjerr ato para te humbura nga bursa ,rrezik dhe regjistrimin do ta beje me pagese :slight_smile:

pse mos ta besh status :stuck_out_tongue:

Jo se pastaj duan te gjithe te vijne tek WC-ja ime!

Po te vin o edhe ti thuaj 5$ hyrja

Me duket qe eshte leshuar edhe per Europe ky opsioni i ri!

E keni provuar ju ? Mua sot me doli keshtu:

posi dhe fb duan shqipetaret me pages dhe jane shum ne rregull pastaj:D