Tungjatjeta

jam nga Ferizaj deshiroj te di per te gjith ju prej nga jeni, ta shohmi se sa jemi te afert ne shqiptaret kaloni nje dit te bukur…

Si kosov si shqiperi nje jemi ne ketu :smiley: skemi dallime

Mir se erdhe ne forum

po te gjith jemi nje ate her le te mbetet me kete

Pershendetje mire se erdhe … un jam nag Fieri :slight_smile:

Gjakova e Kuqe :smiley:

me vjen mire Ulkina

Iceman tani tregove nga je, se ne te dhenat e tua sna ke treguar hehe ju pershendes

Ore iceman pse e prish muhabeti ti

ckemi :ciao:
mir se erdhe risa
un jam nga vlora
na thuaj dicka me shum per veten tende

haha MAJDI :stuck_out_tongue: i qart je ti e din :stuck_out_tongue:

Resa skom 3gu, se thash vjen edhe ti :stuck_out_tongue: (JOKE:))

yes yes, Gjakova, po jetoj n`Gyrbet :smiley: ti me cka merresh, ku jeton… shprehu shlir :smiley:

Pershendetje resa.

Labe mire se ju gjeta me vjen mire qe ju takoj,

qe te flas me shum per veten time me siguri ju intereson se me cka merrem jam studente ne vitin e pare ne prishtine

hehhehe jo jo mos u frikso se nuk vi hehe hajgare

me vjen mire, po ne c’vend je ne gyrbet?
un jam studente, jetoj ne Ferizaj dhe ne Prishtine gjat studimeve jam me shume ne prishtine

Pershendetje Erina si ia kaloni?

Mire se erdhe Resa, nga Ferizaji ne Lirenti.com yeeeah…:D:D

Une Erdi nga kryeqyteti i Kosoves…:slight_smile: klm ketu…:smiley:

Mire se ju gjeta Erdi .

Me vjen mire qe ju njoha dhe juve, :slight_smile:
edhe ju kaloni sa me mire …

Mire se na erdhe ne forum Resa! Une jam nga Durresi. Ketu ne forum kemi nga e gjithe shqiperia, mjafton te kesh deshiren ti te na njohesh. :slight_smile: uroj tia kalosh sa me mire ne forum.

Mire se ju gjeta Smocking2, po kam deshir te madhe te ju njoh te gjithve qe jeni ne forum,

ju faleminderit shume edhe un ju uroj juve qe te kaloni sa me mire.

jetoj ne Austri, Wiena :slight_smile:

u plakem ngurbet edhe na :( pe presim at' dite mu kthy nvendlindjen e shkrete :stuck_out_tongue:

ca thot Prishtina allahile ? A po ka far gjallnije A far seni ? Me studimet si po tshkon ty ? Ka kohe qe skam qene nPrishtine :frowning:

Shum mire, jeni i mireseardhur ne vendlindjen tuaj.

Prishtina mir njeher tani na erdhi pranvera gjallnia eshte ne maximum, plot rini .
Studimet deri tani shum mire besoj se deri ne fund do te me shkoje kshtu,
Kur te vini ne Kosove me siguri do ta vizitoni edhe Prishtinen dhe do ta shohesh sa mir qe eshte ketu
ju pershendes me te mira.