U bera teze :)

[b]Une dje u bera teze, me lindi motra vajze :slight_smile:

Do vendos foto me vone, se nuk e kam pare akoma , pasdite do shkoj ta shoh :smiley: [/b]

te rroje, me jete te gjate e me shendet. :slight_smile: ju gezofte zemrat dhe shtepite :slight_smile:

Me jet te gjate :slight_smile: Do hajme petulla :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Fakeminderit kuklla dhe altin, po i hame edhe petullat ne vetem se jemi larg :smiley:

nuk pyesim per largesi :smiley:

ti rroj dhe me jete te gjate :stuck_out_tongue: dhe te behet e bukur :stuck_out_tongue:

uuuu sa mire qe eshte vajze!!! :smiley: :smiley: :smiley: ti rrije e me jete
te gjate!!! urime urime urime

Emaus! Te te rroje mbesa! Shpresoj te jene mire nene e bije!
Urimet me te perzemerta nga une!

Reni dhe Nerti, ju falenderoj per urimet :smiley:

Eshte e vockel fare 2 kg e 300 grame :stuck_out_tongue:

Mos ka lindur para kohe? Keshtu lindin vajzat! Nuk presin dot! Edhe e imja 3 jave para kohe lindi!

Urime, te rroj, me jet te gjate, dhe fate!

Urime Emaus!
Te rroje sa malet dhe e lumtur mes familjes!!

Ne fakt deri ne fund te muajit e kishte o daku dhe mbase.

Vana dhe Albi ju falenderoj per urimet :puthje:

te te roje mbesa Emaus me jete te gjate te tilla gezime paci sa me shume ne familje.

EMAUS me jete te gjate shyqyr qe te shpetoje dhe motra.Urime shyqyr qe jane mire.
Do ta kesh mbesen me shenjen e viregjeresh si puna ime.

Poligraf dhe Lakja, faleminderit per urimet dhe ne koket tuaja :lol:

Emaus shume flm.Mire e ke mbesen ?

Mire o Lake, neser del nga spitali :slight_smile:

EMAUS po emrin ja keni vendosur

Motra e ka burrin grek, dhe atij i kane vdekur te dy prinderit, dhe keta e kane zakon qe u vene emrat e prinderve, keshtu qe do i vene emrin e masase se tij, Lake tani sme kujtohet emri, do ta pyes, se keta kane dhe ca emra te cuditshem…

Ja dhe mbesa ime Elpiniki e ka emrin