U rritsh me prinder Besam

Sot ne oren 5:12 minuta lindi nipi ime i cili gjindet shum larg nga vendlindja :frowning: e pagezuam me emrin Besam! un si halla e tij ndihem shum e lumtur dhe i uroj rritje te mbar e shum suksese ne jete, te don shum halla BESAM :zemer:

uaaaa edhe 100 vjet lepurush:bebe: , jet te gjat :):slight_smile:

Urime! Urime! Urime! nipit Erinaa,i roj jete te gjate dhe sa me te lumtur…

Urime halles duket shuuum e lumtur me behet shuum qejfi per ty zemer … Besami te rritet i lumtur i shendetshem me familjen jet te gjat dhe te lumtur :slight_smile: :slight_smile:

Labja faliminderi shum…:roll:

Faliminderit! faliminderit !faliminderit !Kliton te qeras me nje kafe kur te vish ne kosove…:slight_smile:

Ulkina kur te behesh halla do e kuptosh knaqesin edhe ti mi shpirt!te faliminderit shum per urimin:zemer:

Urime Erinaa, me jete te gjate nipçja!

I uroj mire se ardhje ne kete bote nipit tend Erina, shpresoj ti pelqeje ketu…:P…
Me jete te gjate nipi…U befte plak me mustaqe…:D…

Urime !!! .Dhe me jet te gjat

Faliminderit shum Renix …

Faliminderit shum Smocking:) edhe un shpresoj se do i pelqej ketu :smiley:

Faliminderit shum Majdi! mer nje kafe nga un!

Urime Erinaa…me jete te gjate nipcja :slight_smile:
Vogelushit i uroj jete te gjate e te lumtur…

Shumm faliminderit ishalla ne gezim ju kthej te gjithve urimet…