*** Uaaaa na festoka Erlindi 21 vjetoirrnn ....***

Gezuar , Gezuar datelindjen Erlind .
U befsh 121 vjeç dhe plot mbaresi ne vazhdim.
Qofsh gjithmone i lumtur ne jete . :ciao:

edhe 100 vjec erlindo , klm

Edhe 100 Te Tjera Erlindo!!!

Faleminderit shume per urimet :smiley:

Leni ato ti po do na qerasesh me ndonje gjo apo jo se po presim ne…:smiley:

Edhe 100!!! Te uroj shume fat, suksese & lumturi…

erlindo edhe 100 vjec plako te uroj gjithe te mirat ne jete

Me thone te drejten Klitoni me ka zone pak keq :smiley:
po i sajova ca lek per ju
mernji nga nje gote vetem aman se mos beheni tape :slight_smile:

Ja dhe nga nje cope torte.

Gezuar ditelindjen Erlind! Te uroj cdo te mire ne jete dhe kalofsh sa me mire. Gjithmone i gezuar dhe me shendet te plote!

GEZUAR DITLINDJEN ERLINDO EDHE 100

SA PER ATO PIJET THUA GJE TI SE I MBAROVA TE TERA UNE :d :d :d

GEZUAR DITLINDJEN ERLINDO EDHE 100

SA PER ATO PIJET THUA GJE TI SE I MBAROVA TE TERA UNE :d :d :d

erlindi u befsh dhe 1000 vjeç, kalofsh sa me mire dhe tu plotesofshin deshirat per kete vit :smiley:

me fal per vonesen por jam mbrapa me planet dhe shkeput fare

Erlindi dhe 100, jam me vonese e di, por kisha idene qe ta kisha shkruar diku urimin por nuk e di se ku. 100 vite te bukura dhe suksese ne jete.

Happy Birthday Erlind.U befsh edhe 100.

E mbaj mend se e kam lexuar me duket tek tema pse :slight_smile: faleminderit