Ulkina

ulkina e hapa kete Teme per ty ku antaret e tjer mund te Pershendesin urojne dhe kritikojn:)

te Pershendes dhe nje dite te bukur…
Ja per ty…

ulkina vajz flori , ske ca ti shash…

shum falemnderit lovee (sara) … labe shum falemnderit te kam shuuum xhan :zemer:

Goc me mistrece se kjo ulkina nuk ka…:P…Gjithe te zezat i ka, vetem se te gjithe e kane xhan…:smiley:

Te pershendes dhe une! :slight_smile:

ulkina shikojeni qe nga username qe perdor. qe eshte unike. pr mua eshte shum shum e mire. suksese ulkina

Perse kjo tema del si spam :stuck_out_tongue:

Dhe un nuk e pershendes

igli => hihihiiii edhe un te pershendes :slight_smile:

paolo => shum falemnderit te pershendes :slight_smile:

majdi => as un :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ca te them un per ulkinen? se e kam shum xhan tani me e din te gjith immmm eshte mjalt e perqafoj fort…

shuuum falemnderit erin edhe un tkam shuuum xhan te pershendes :zemer:

:lule:
zere se ta kendojm un & erina kte keng…degjoja tekstin :winki:

//youtu.be/hzhIz8WVRGc

shuuum falemnderit zemer :wink: :zemer:

Ka je ka je:P

//youtu.be/Ros6pkAui0U

t`pershendes:)

pershendetje per dit te mbar;)

iceman shuum falemnderit edhe un te pershendes :)))

erinaa shuuuuuum falemnderit zemer te perqafoj :perqafim: :zemer:

Pershendetjee…:ciao:

Pershendetje Iglit :)))) :slight_smile:

ulkina shiko ca te kam bler :smiley:


:rolleyes:

hahahaha shum flm e dashur qenka e lezetshme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

pershendetje ulkina si kalon<3

Pershendetje arta mir falemnderit ti si po kalon? :slight_smile: shpresoj te kenaqesh ne forum :slight_smile: