Unë (albanianboy)

Edhe pse nuk eshte kujtuar asnjeri te hap nje teme per mua ja tek un kujtova un… :stuck_out_tongue: me falni nuk kam pas mundesi te hyj ne forum por dhe pak kohe me kismet do kem mundesi te hyj shpesh her sa te dua… :smiley: ju pershendes te gjithve jeni 1-shaa mos harrrroniiiiiiiii okkk??? :lule: :zemer: :slight_smile:

lol braq, menova qe i ka bo vaki najsen lamit :stuck_out_tongue: haha, hajt se mir bone se kur spo je en msn, t`qkruej qitu :stuck_out_tongue:

T`pershendes (: (sot ka dale versioni full)

//youtu.be/jtkSR7flObk

e mos ngo nojza e geta se t`i prishen vesht :wink:

hahahahahahaha val <3 je i madh plako flm shum te pershendes edhe un ty me kte keng qe me pershedete dhe ti :smiley: a po zihena 1 her braq se kurr sjemi zen bashke :stuck_out_tongue: xD ehh more val 500 me jetu 1000 kena me mbet vllezer :smiley:

gjithmone :smiley: DASHNI PER VLLAZNI <3 :stuck_out_tongue:

Sen i mir shum tybe… ma thej sidomos refreni <3 <3!!

Para Koncertit ka me dal edhe 1 sen i ran qishtu, e tpershendes si tdel en yt :smiley:

btw; se harrova me t`pyet: A ki me shku en Koncert ?

Se mu em deshtoj plani :/… s`ki hajr pej shipecave jo… (n)

Ta gezofsh temen Boy , per te mira te ardhshim :smiley:

Tem e bukur :stuck_out_tongue:

hehe <3 ahh nuk shkoj dot vlla se do iki andej :confused: te kam then?!

oo flm e dashur mima per te mira ishalla Zotit te ardhshim edhe tyyyyyyyy GEZUAR!!!
Shampain.jpg

yeaaa :stuck_out_tongue:

aha op… (:

po kur mo ? :stuck_out_tongue: lol :smiley:

edhe 2 jav a sa do passaporta dhe hopa :stuck_out_tongue:

ueeeeeeeeeeeeeee sa i pa pare ky ore aman (y)…po pse nuk me the mua ore:D…ta hapja une temen per ty :D…urime urime…ta gezosh temen…

O nxenesi i shplar hahahahha ta gezosh temen…me na nje nuse te mire ishalla hahahahha!..

te uroj dite vere sa me te bukura…dhe te te shohim sa me shpesh ketu…kalofsh sa me bukur!..:slight_smile:

//youtu.be/igR9ycjELM0

ja mire se u ktheve, dhe mos e harro

Ta gezosh shtepin me shum miq e me nje nuse te keqe…

qysh pasaporten ? Ski pasaport t`Shqipnis ti A ?

:expressionless: :expressionless:

//youtu.be/e_FCAx6y_nw

Hajde na qeras tani se ke urim ke hapur tem :stuck_out_tongue:

KUJDES LEXONI ME VEMENDJE!! I KAM BO ICIK LOMSH KTO CITIMET AMA BESOJ SE ME KUPTONI HAHAHA besoj se do i gjeni fjalet shtes lool :smiley:

fute doren aty siper kap nai birre se ka sjell reni gjith ato…:stuck_out_tongue:

hahahahahahahaha o mesuese ti mke shperla shum her se un vetem lahem :stuck_out_tongue: flm shum per fjalet e tua me bejn te ndihem mjaft mire :smiley: edhee tiiii ishallaaaaaaaaaaa

tani u kujtove ti? ahh moj mesuese ju vetem leke doni ne te kundert nuk ta varni fare besoj se me ke kuptuar?? hahahahahaah

me ty kam pune vec un vec mos me ardhsh ne shtepi po vetem mos me ardhsh…:stuck_out_tongue: un do e marr 1 nuse shum shum te mire vetem prej inatit tende hë!.

e kam te vjetren ama tani kan dal te reja braq kemi hy ne europe :stuck_out_tongue: na fiken llampat duke bo pashaporta perdite + mire qe bejm pashaporta edhe shpenzojm por u trashem shko ktej shko andej, eshte edhe vap madje :stuck_out_tongue: me marr letra e budalliqe koti ahh mos rrafsh per pjes ktu val se shqipnis sja ka pa kush hajrin sa te jene ne pushtet personat qe luftojn per karrige te vet se per ne se rru kush mjekrren xD :open_mouth: f*cking shit xD

hahahahah ore ti,te bera peshk te bera…jo te gjitha mesueset duan leke…une nuk jam materialiste :P…dua dhurata psh pse leke?..:p…hahahahhaa

ta besoj… koka bo zor edhe atje… paskan shti ligje e sene… po mvjen mir nfakt (:

Hajt se bohet mir… (:

tpershendes edhe ngoje kur thot [b]"dicka mka jet hatri fort; qaj flamuri i ri nuk osht KUQ E ZI!"[/b]

//youtu.be/3ML1RTIZZSA