UniKKatil , reperi më i kërkuar në Youtube

Reperi kontravers UniKKatil, që jeton në SHBA, është njëri prej reperëve që më së shumti kërkohët nga të rinjtë shqiptarë në youtube.com, shkruan sot Express.Lirikat e UniKKatilit, edhe pse eksplicite, kanë arritur të fitojnë zemrat e shumë adhuruesve në Kosovë dhe Shqipëri. Katër këngët më të kërkuara të këtij këngëtari janë “Qa Tha”, që është klikuar në youtube më shumë se 1.249.840. Një këngë tjetër po ashtu shumë e pëlqyer e këtij këngëtari është “N’rrot somës”, që vetëm në një vend ka 911.554 klikime, ndërkaq në një vend tjetër më shumë se 200 000. Pas kësaj kënge, adhuruesit pëlqejnë edhe këngën tjetër të UniKKatilit, “Kile, Kile”, që ka 820.292 klikime. Këngë të tjera që po ashtu dëgjojnë adhuruesit e këtij këngëtari janë: “Vetëbesim” (664.444), “Qendro” (446,597), “Mos m’shaj pas shpine” (415.248), “Ku t’meten shokt”(319.775). Me 300 000 e më shumë klikime UniKKatil ka edhe dhjetë këngë të tjera.

din gje cfar eshte tba edhe cfar otr ???/
e dije qe ne otr eshte noizy :zemer:
por nuk e kupetoj pse jan kaq kunder njeri tjetrit ?

Keta nuk i kam qejf fare boh

do me thot njeri kur eshte ndryshimi ne otr dhe tbaaaaaaaaaaa ???//

bessy un te them te drejt nuk e di ma kan then po se mbaj mend fatkeqsisht :frowning:

me ben pershtypje se kam pare ne lajme qe kishin plagosur nje cun se ishte otr apo tba se mbaj mend mir & me beri shume pershtypje :confused:

T.B.A eshte The Bloody Alboz ata e shqiptojn si " Shqipet e pergjakshme.
Lider i keti grupi eshte VIKTOR PALOKAJ, i njohur me emrin REBEL A.K.A UNIKKATIL, lindur ne Prishtine ne vitin 1981 dhe qe tashme jeton ne BRONX NY…

E per kete ORT nuk pasna degjuar

:o po un mendoja se ky ish iceman (ose argent )…:opps:

Kur kam qen me i ri, para ca vitesh e kam degjuar kete Unikatilin.
Edhe pse ekspliciteti eshte kogja i tepruar, ky degjohet shume sepse stilin e muzikes qe ben e ben shume perfekt.

Mendja eshte gje e madhe

flm :slight_smile: mmmmmmmm… per otr dij qe eshte noizy me pelqejn shum kenget e noizyt :slight_smile: kurse kete nuk e njoh

Keto kane qene hasem te dy qe ne barkun e nenes…:slight_smile:

mua me doli ne interet se ky ishte unikatili mbase eshte edhe ashtu si thua ti :slight_smile: :oops: :confused:

Shume kenge i kam shkarkuar nga youtube ne telefon dhe i degjoj si mp3 converter