Urim per mamin..

Sot mami im feston ditlindjen:)per momentin eshte shum larg nga un dhe me mungon shum:(te dua shum mami im je me mira ne bot te perqafoj shummmmte dua te dua te dua engjulli im…

E shtrenjeta ime!
Sot eshte ditelindja jote
Festo e shtrenjeta ime
Vetem sot harroj hallet
Vetem sot,mos mendo te tjeret

Te dua oj nene,gjithnje te mendoj
Te uroj ditelindjen dhe shume shendet
Paq qetesi ne zemre,e lumturi ne jete
E shtrenjta ime gezuar qofsh e lumtur gjithnje.! te don shum vajza jote erinaa:)

Gezuar mami i erines , edhe 100 vjece u befsh …u kthefsh sa me shpejt dhe me lajme te mira ishalla :slight_smile:

Gezuar ditlindjen mami i erines !!! Fat lumturi dhe shendet !

Faliminderti shum labja ,edhe un po lutem per lajme te mira!

Shum faliminderti ulkin te pershendes nga ana e mamit…

Dhe 100 vjeçe mami Erina!! E takofsh sa me shpejt dhe festofsh sa me bukur me te!

Falimnderit shum shum renix.:slight_smile:

Urime mamit Erinaa. U befte 100 vjec dhe uroj qe te jeni sa me shpejt prane njera me tjetren. :slight_smile:

Urime Urime! Dhe 100 vjece mamit te Erinë-s!

Pak me vones , Urime edhe 100 vjece

Ishalla bashkohem se me mungon shum faliminderi shum per urimin…

Falminderi edhe nga ti Kliton…

Jo majdi nuk eshte von se dje ishe ditlindja faliminderi shum, te uroj dhe ty te gezosh shendet te mir.