Urime Emaus , na u befsh sa te doje zemra (^_^)

[COLOR="#0000CD"]Te uroj Gezuar Ditelindjen dhe u befsh 100 Emaus
Shpresoj qe ja ke kaluar per mrekulli sonde midis te dashurve te tu :slight_smile:
Gjithe te mirat Anushke :cake:
Mbaresi ne vazhdim.
[/COLOR]

Gezuar ditelindjen, u befsh sa te doje zemra jote

Urime edhe shum vjet te lumtura.:perqafim::rose:

Gezuar ditelindjen Emaus :slight_smile:

Meqe ra fjala kush eshte ky Emaus se nuk e njohe hahahaha, shaka. 100 vjec Emaus

Urime edhe shum tjera tlumtura (^)

esht femer ore :stuck_out_tongue:
kujton se po te ish mashkull erina do e perqafonte…:o…joo !! :stuck_out_tongue:

lol , eshte shefja forumit re :smiley:

Qenka femer, pse nuk thoni ju ta gjuaj un hahaaha, shaka, ja vlen ta gjuash hahaha.

Gezuar Ditelindjen EMAUS dhe shum fat e lumturi ne jete :slight_smile:

Ja kalofsh sa me bukur sot :slight_smile:

po moj pse jo percafim per ditlindje eshte hahha

Gezuar Ditelindjen Ani!

Te uroj shume suksese ne familje!

Gezuar Ditelindjen EMAUS!
Μέρα που δέχεσαι ευχές, δέξου και μια απο μένα, χρόνια πολλά, χρόνια καλά, χρόνια ευτυχισμένα!! :slight_smile:

Gezuar ditelindjen!

te uroj edhe 100 pranvera te lumtura! :slight_smile:

Gezuar ditelindjen Ani,fat lumturi ne cdo aspekte te jetes,Kalofsh sa me bukur sot.

Faleminderit shume Mima. Mi puth ata vogelushet e tu.

Faleminderit shume Olsi per urimin.

Faleminderit Erina. :slight_smile: puc

Faleminderit labe. Edhe une te uroj mbaresi ne jete.

Faleminderit shume per urimin. Gjithe te mirat te uroj :slight_smile: