Urime festa e Fiter Bajramit

Urime t’gjith besimtarve musliman festa e fiter bajramit
Zoti na bashkoftë dhe forcoftë në rrugën kundër të keqës, dhe na bëftë të jemi në shërbim të mirës dhe të ardhmës së shëndoshë.

Urime per te gjithe ata qe festojne

Urime te gjithe Muslimaneve!

Gezuar festen e fiter bajramit!! Fat e mbarsi per te gjith!

Gezuar Festen e Bajramit gjithe Myslymaneve…uroj sot te kene kaluar nje dite te bukur…dhe zoti ju dhurofte miresi dhe lumturi ne shpirt dhe jetet e tyre!..

urime te gjitheve edhe pse me vones,i uroj paqe,lumturi dhe shendet ne jeten e tyre,zoti ja befte rrugen me te thjesht dhe me me pak lendime,gezuar te gjitheve.

Gzuar fiter Bajramin o forumista, ju dhent Zoti shendet ne familje. :slight_smile:

Gezuar gezuar gezuar

Gezuar ( çik me vonese) gjithe te mirat :slight_smile: