Urime Mimes per Theon

Sot erdhi ne jete Theo, cuni i mami Mimes.

Urimet me te mira, per Theon e vogel te kete nje jete te gjate, me shendet dhe lumturi.

Urime te te rroje djali, dhe tjeter here me vajze!

Congratulations!

I UROJ THEOS JETE TE GJATEE LUMTURI. TE RRITET I BUKUR I FORTE SI NENA DHE BABAI.
URIME MIMA SIC THOT EDHE RENI ME VAJZE HERE TJETER,(kerkoja dakut formulen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )

BEAUCOUP DE FELICITATIONS POUR LE PETIT THEO…
LA PROCHAINE FOIS UNE PETITE SOEUR!!!
CONGRATULATIONSSSSSS

URIME NGA ZEMRA MAMI MIMA

Zoti e bekofte Theon dhe qofte nje femije i shendetshem!

p.s nga gezimi mblodha gjithe bebat e internetit une :duartrokas: :jajaja:

[b]Sa e mora vesh, thash te hap nje teme te re Mimes, por me paska anticipuar Kuklla!!

Nje Lindje per pergezim, urimet e mia me te sinqerta per mamin dhe Theon te vockel!
Me nje jete te mbushur plot surpriza te bukura!

Te puth fort![/b]

Uf, me ne fund gjeta pak kohe per te bere nje xhiro ketej … :smiley:

Faleminderit shume per urimet tuaja, me behet shume qefi :slight_smile:
Gjithe te mirat e kesaj bote per ju , ju perqafoj plot miqesi :perqafim: