Urime Nerti per vajzen

Nerti na u be me vajze.
Te te rroje vajza dhe heres tjeter me djale, te jete nje femije i mbare dhe i shendetshem.[attachment=0:8n1vr9ev]tjy8ty5v6ka9hmi80wwa.gif[/attachment:8n1vr9ev]

P.s. Kush e mban dajen tani nga gezimi :smiley:

[b]TE RROJE VAJZA ME JETE TE GJATE SA MALET, ME SHENDET DHE LUMTURI.

Urime nga zemra per mami Nertin dhe Dajen :lule:. sjellte vec gezime ne jeten tuaj. [/b]

Urime per vajzen gjithashtu edhe per Nertin!!!

TE TE RROJE GOCA E ME JETE TE GJATE

Nerti te te rroje vajza me jete te gjate sa malet, u rrite e bukur e zgjuar dhe e zonja e vetvetes. Tani edhe me nje djale.

Te te rroje vajza Nerti! Jete te gjate dhe te shendetshme! Ju dhente lumturi juve dhe vetes!

URIME NERTI JET TE GJAT E TE LUMTUR VAJZA

:duartrokas: URIME NERTI.TE TE RROJ ME JETE TE GJATE DHE TY ZOTI TE RUAJT NGA MENDT E KOKES. MOS E HUMB DURIMIN:bebe:


Te te rroje vajza Nerti, me jete te gjate dhe te lumtur

S’ka kush e mbaj dajen me! mbesa e pare…

Urime Zemres vogel Dea

nje foto para se te dilte nga spitali:

bukuroshka e vogel, jete te gjate , (ke per tju bere zborr cunave tiiiiiiiiiiiiii, shiko dajen te parin e ke shtri fare per toke :mrgreen: :stuck_out_tongue: )

Princeshe e pasket bere , urime dhe nje here ,shendet te plote :slight_smile:

JU FALENDEROJ TE GJITHEVE PER URIMET!
JU UROJ GJITHE TE MIRAT TE GJITHEVE!
TE ME FALNI QE PO JU FALENDEROJ ME VONESE,POR JAM SHUME E ZENE TANI.
DEA E VOGEL SME LE KOHE AS TE FLE,POR IA VLEJNE ME TE VERTETE TE GJITHA SAKRIFICAT.
ESHTE NJE ENDERR, DHURATA ME E BUKUR QE NA KA BERE ZOTI.
DHE NJE HERE FALEMINDERIT TE GJITHEVE.
PERSHENDETJE TE PERZEMERTA

Te te rroje Dea e vogel Nerti. Jete te gjate, shendet dhe paste sa me shume lumturi ne jeten e saj.

Urime,Urime Vajza e ishalla ka jete te gjate sa malet e Shqiperise

dhe nje here faleminderit te gjitheve per urimet.
mima me sa di une edhe ti pret nje beb apo jo???
te bej dhe ty shume urime dhe pac fat!