Urime Nerti ...

Nerti paska ditlindjen sot weeeeeeee :)kjo eshte guzhinjere e mir do na bej embelsira te mir neve antarve apo?

Pranoj urimet dhe nga un Nerti:) paq Fat ,Shendet,Lumturi dhe Dashuri ne jeten tuaj dhe pran atyre qe rrethojn

Edhe 100 !!!

Urime :present: :slight_smile:

[b]Edhe 100 Te Tjera!

[/b]Kalofshit Sa me Bukur Sot…!

u befsh edhe 100 vjece Nertila :smiley:
kalofshi sa me bukur sonte
uroj te te ket pelqyer surpriza qe te ben :winki:

shume urime per ty

Il compleanno è un giorno speciale, ma la persona è speciale ogni giorno. Buon compleanno a te che sei per me veramente speciale.

uauuuuu shume shume falemnderit per urimet tuaja te perzemerta.
te me falni per vonesen…ju uroj dhe une nje vit te mbare, plot shendet, lumturi e para…(((pse jo:::)))))
gjithe te mirat te gjitheve

Urime. Edhe 100! :slight_smile:

faleminderit

[b]UUUUUaaaaaaaaaaaaa , paska pas Nerti ditelindjen…

Pak me vonese :confused:

Gjithe te mirat Nerti dhe 100 , puthje per çupat :)[/b]

Urime Nerti !! gezuar ditelindjen !! tu realizofshin te gjitha deshirat dhe me kete rast egzuar dhe vitin e ri :slight_smile: :slight_smile:

shume faleminderit mima…ska problem per vonesen, kush ka kohe te futet ne pc me femije…te kuptoj fare mire…dhe ti mi puth djemte…à bientot

faleminderit ulkina…gezuar e mbaresi ky vit edhe per ty