Urime per 1 Shtatorin

urime 1 shtatori dita e par e shkolles

ishte dita e pare e shkolles…

eshte ne kosov , ktu te ne fillon me 14

po keshtu eshte ne ketu na fillon ne 14 apo jo re klevo :smiley: :smiley:

po pra majdo kshu esht me duket se ti duhet ta dish mo mir se fillon vet shkoll

po re klevo e di shum mir se ne dat 14 me fillon shkolla mua :smiley:

duhet ti futemi punes tani :smiley:

ska mo net fillo lexo tani qe te dalesh gjith 10:D po nganjeher futu mos na harro fare:D:D

sme ke me 14 ore ne 14 me mua klevo ketu do fillojme te mesojme

vetem te shtunen dhe te djelen : tani keshtu themi po dhe nonje dit jave :smiley: :smiley: :smiley:

po ti klevo do fillosh te mesosh cik apo jo re :smiley:

po re majdo un kam fillu qe tani me mesu se jam me sezon vjeshte

vazhdo re klevo vazdho se ske ku vete pa shkolle :smiley:

po per ca ke nisur ti re klevo :smiley:

ka ardh kohe e keqe tani duhen nga 2 shkolla e ca gjuh te huaja qe te jesh ne rregull jo mo pa shkoll fare , un majdo jam per mjeksi

uuuuuu:p pak veshtir aty ku je :wink: suksese ne vashdim :ciao:

po si dukesh tek kjo mir apo keq :? :smiley: po te jesh shum i mir ketu ti je ne rregull :smiley: :D:D:D:D:D:D:D:D

e veshtir esht po tani ja hodha me te veshtiren e kam me te leht kto vite

po ti majdo ca klase fillon?

urime klevo :smiley:

un klevo hidhem vit i 1:? gjimnaz domethen vit i 2 se me ka kapur 9 vjecarja mua:mad::mad: klevo e kam punen :mad: sepse jan me te veshtira :mad:

po ne do japim maksimumin :cool:

ec re majd mos e vrit shum mendjen se po te lexosh asgjo sesht e veshtir ti do kesh pak veshtirsi sa te msohesh me menyren e re te shkolles po pastaj nqs lexon do dalesh me sukses , do e veme bast po deshe?!:D:D

hahaha po keshtu eshte re klevo duhet te lexosh se perndryshe:mad:

tani e kam punen une se do mesuar se mevon si kap me :mad:po do lexojme e do mesojme tani ne se ske ku vete me :smiley: o klevo ne tirani jeton ti mo :smiley:

Bravo cuna, me behet qejfi qe diskutoni per shkollen dhe u jepni rendesi ketyre gjerave se po vine dite te veshtire dhe pa nje zanat nuk ja del dot sot.

Suksese qe te dyve.

faleminderit EMAUS duhet te mesojme se pa shkolle ske ku vete je i humbur por me shkolle i fituar :smiley: