URIME PER DITELINDJE

I UROJ NGA ZEMRA LIRENTIT GEZUAR DITELINDJEN! U BESH 10000VJEC!!!
VETEM FAT VLLACKO!!
TE PUTH FORT!!!

Gezuar Ditelindjen Lirenti dhe u befsh sa te doje zemra!

urime ditlindjen i bafshit 100 vjet me te mira

Faleminderit shume nga zemra…

Flm Nerti, Konti dhe anakonda…

kalofshit mire :lule: :dashuria:

Urimet e mia me te perzemerta. Zoti ndricofte rruget e jetes tende dhe Fjala e Tij ndricofte zemren tende.

Niko

[b]Gezuar ditelindjen!

Zoti te bekofte ne cdo hap te jetes!

Urimet me te perzemerta nga une![/b]

faleminderit nga zemra :dashuria: