Urime per ditelindjen 3r1k0. Edhe 100!

Gezuar ditelindjen dhe sukse ne cdo fushe te jetes dhe tu realizofshin enderrat dhe deshirat. Kalofsh bukur dhe marrsh shume dhurata!


O 3r1k0. paska ditlindjen hajde dhe 100 vjec

po pres ftes un :stuck_out_tongue:

052608PattyBirthday6.jpg Urime 3r1k0 .ti gezosh edhe shum ditlindje tjera …

Emaus Majdi Erinna shume faleminderit per urimet tuaja
Jeni te mrekullueshem :slight_smile:

Mund te beni porosine si e doni cocktail-n
cocktail_cyclone.jpg

Shum urime dhe 100 vite te tjera edhe pse em vones e bera urimin

Urime 3r1k0, u befsh dhe 100 vjeç! Cik me vonese, por uroj tia kesh kaluar bukur! :slight_smile:

urime shendet,fat dhe lumturi,rrofsh sa te duash

Urime urime, Fat & Lumturi ne Jete:)

Donnaa
ReniX
Shaban Cakolli
iceman