UrImE...UrImE.... ReNiX ... dhe 100 na u befsh

[SIZE=“3”][SIZE=“2”]Te uroj nje ditelindje te bukur dhe plot surpriza te bukura ReniX.
U befsh sa te doje zemra dhe qofsh gjithmone i lumtur :cake: :present:
[/SIZE]
[/SIZE]

Gezuar reni fat dhe shum lumturi !! :slight_smile:

Faleminderit Mima! :slight_smile: :slight_smile: lumturi dhe ne familjen tuaj!

Faleminderit Ulkina, suksese! :smiley:

ooo mima , qenke treguar me e shpejt se mua :cry:

Gezuar ditlindjen reni !
U befsh edhe 100 vjec


kalofsh sa me bukur sot :pir:

Faleminderit Marinela! Suksese:) !

:cake: do te ruaj ndonje cope torte per te gjithe ju, por e vetmja menyre per tua dhene eshte fotografia :slight_smile: :slight_smile:

Reni urime dhe 100 te tjera,te uroj fat lumturi dhe dashuri ne cdo aspekte te jetes!

Renix pranoj urimet nga me te sinqerta nga un erinaa .Gezosh shendet te plot cdo her…mos e ha torten vetem kujdes:)

Urime Renix. Fat, shendet, lumturi ne jeten tende:)
Oh me fal se harrova …edhe para se pa to nuk behet;)

Faleminderit per urimet! Suksese, shendet dhe ne familjet tuaja!

Urime ReniX! U befsh 100 vjec. Pac perhere fat, shendet dhe sa me shume dashuri ne vazhdimesi. Uroj tia kesh kaluar sa me bukur sot. :slight_smile:

Edhe 100 vjec ! fat e lumturi ne jet suksese kudo si Dj ose si peshkatar :stuck_out_tongue:

Vetem per ty jam munduar me or e or te tera per te ber kete vizatimin me photoshop e Meriton !

:slight_smile:

Urime urime ReniX fat,shendet dhe lumturi ne jet :):):slight_smile:

Faleminderit smocking, Majdi :slight_smile: dhe Erdi!

Jeni te gjithe Unik, dhe secili nga ju me trasmeton emocione teper te bukura!!!

Po e ndaj ne menyre virtuale nje pjese embelsire te pregatitur nga motra ime :slight_smile: :slight_smile: (qe ishte nje surprize sh e bukur)

mmmm si qenka
te pakten po na ngopet syri :|…
:present: pranoje edhe ti ne menyr virtuale kte dhurat :smiley: :stuck_out_tongue:

Faleminderit!
Gjithesesi harrova te thosha qe ne berjen e tortes kane marre pjes dhe dy mbesat e mia!!! :slight_smile:

Ne menyre virtuale po imagjinoj dhe dhuraten qe mund te jete brenda!!! :smiley: :smiley:

te pelqeu :stuck_out_tongue:

Ja duke ardhur duhet te jete, neper tela dhe shtylla! apo do ma thuash me pare :slight_smile: :slight_smile:

hahahaha :stuck_out_tongue: jo surprizzz :smiley: :stuck_out_tongue:

urime urime. te uroj te gjitha enderrat realitet…

Reniiiii duket qe je kenaqur tej mase :slight_smile: … ehh kjo torta qenka shum e mir :slight_smile::confused: