Urtesia..

Kete teme e kam hapur per gocen e vogel Urtesia…qe e kam shume xhan…:slight_smile:

i uroj me te mirat ne jete…dhe te vij sa me shpesh ne forum…sepse i mungon embelsia e saj…:slight_smile:

ja edhe shtepia jote zemer…per c’do gje qe ka te beje me ty…ketu do perplasemi …hahahahaha :smiley:

   • Updated - - -

Te pershendes motra :slight_smile:

//youtu.be/igR9ycjELM0

vetem si fillim ,si lehte ne agim
dua edhe sdua strehe
as i mangut pergjerim

vetem si fjale, ne zemer nje fjale
dua dhe sdua kohe
nje enderr vecmas te dale

vetem si nje pike ,ne toke e nxene
dua dhe sdua fjale
motiv ne librin e jetes vene !!!

   • Updated - - -

for you … !!!

Imm kisha dhe un ne mendje te hap ni tem per ty Urtesia, por ja qe erinda e paska ber nje gje till.

Te pershendes shum motraaaaa te kam shum shum xhan ta gezosh shpin tende hahaha

uaaa zemraa se kisha pare kete
faleminderit shumee per shtepin ,tkam xhan dhe unee
te pershendes

   • Updated - - -

faleminderi per viziten xhan ,flm dhe per poezin
te pershendes ,uroje te jesh mire

   • Updated - - -

faleminderi per viziten xhan ,flm dhe per poezin
te pershendes ,uroje te jesh mire

   • Updated - - -

po pra e falenderoj erinden
dhe te falenderoj ty per viziten,tkam xhan dhe uneeeeeeeee

   • Updated - - -

gelati.jpg
lengjet-300x200.jpg
per juu

Pershendetje Urtesia :slight_smile:

si ke qen mir? ke humb fare ste kam par me

Pershendetje olsii
mire flm
ti si je?

Urtesia :slight_smile:

Pershendetje mima
si je moj?

Mire flm , ja gati per gjume, pas nje dite pushimi por e lodhshme …Ti mire kalove ?

gezohem per ty
mire flm dhe une
ju uroje nate te mire
ika une

Flm
NAten e mire dhe per ty :slight_smile:

Hallo!

Te pershendes edhe une masi ja paskeni nis vec… :stuck_out_tongue:

//youtu.be/Cg61wa2vlzU

flm shume ice per kengen
te pershendes

//youtu.be/pqEwJYt3GaY

po ndonje kenge indiane nuk do na vesh ta degjojme ??

pse ashtu?

se e kam stergjyshen nga andej …

hahahahahahha
tani te leshoj nje keng per ty? ,per stergjyshen tende? apo per vete?

futi nji tallava per vete ,se kercej une kendej …

nuk me pelqejne ato tallava mua
edhe ti me thoje se nuk te ben te degjosh muzike aty ?

Pershendetje per tyyy

//youtu.be/Ht3dfjc3gVo

   • Updated - - -

Pershendetje per tyyy

//youtu.be/Ht3dfjc3gVo