Ushqen babain me qumësht gjiri

Sonia Ortiz-Allen ushqen me qumshtin e gjirit të saj babain e saj, pasi shpreson se ai do të kurohet nga kanceri

Sipas Sonias ajo ishte shumë e mërzitur kur nëna e saj vdiq nga kanceri në vitin 1999, kështu që dhjetë vjet më vonë, kur babai i saj, në moshën 51vjeçare u diagnostikua me kancer të prostatës ajo ishte e vendosur për ta ndihmuar atë kështu që filloi t’jepte qumësht gjiri.

Ajo sapo kishte lindur fëmijën e saj të parë dhe kishte lexuar një artikull në një gazetë duke thënë se të qumështi i gjirit mund të mundi kancerin. Mjekët nuk ishin dakrod me këtë filozofi por ajo morri vendim që ta realizonte atë që kish lexuar. Ajo e nxirrte qumshtin përmes pompës dhe ia jepte babait. Por gjiri i saj filloi të ndiejë dhimbje dhe vendosi që babai të pinte direkt qumësht në gjoksin e saj. Por ajo është kënaqur kur ka mësuar se i ati ka filluar të ndihet më mirë. Për këtë ajo ndihet e lumtur.

Ky eshte kulmi!..:eek:

nuk ka menyre tjeter per t’ia dhene ate qumshtin kjo,na e shpifi,njerez te ulet!

ncncncn, me duket se u shua fare kufiri prind-femij :fle:

kjo foto nuk po me pelqejka nese jan keta

ama njeriu duhet ta kerkoj ilaqin kudo keshtu mendoj un

ata jan mortaja
ja dhe nje foto tjeter

ktyre u ben kompliment ti thuash njerez…po cfardo qofshin…jan shum te peshtir