Vajza a mundet ti propozoi nje mashkulli

gjeja e pare qe me vjen nderment, te ju pyes se a mund te ndothe ne jeten e perditshme ,

ka ndodhur dhe ndodh shpesh… Personalisht nuk me pelqen 1 gje e tille!

jam shum dakort qe nje vajze ti propozoje nje djali.nuk ka asgje te keqe ketu,ajo thjesht i shfaq ate qe ndjen.ashtu sic propozon mashkulli i pari,mund te beje dhe vajza kete gje… :slight_smile:

Jam shume dakort

…perhere respekt per femrat…le ta shprehin ate qe ndjejne…pa pritur radhe…qofte edhe me shenja …jo vec me fjale…:slight_smile:

      • Updated - - -

…perhere respekt per femrat…le ta shprehin ate qe ndjejne…pa pritur radhe…qofte edhe me shenja …jo vec me fjale…:slight_smile:

[QUOTE=STJUART;187730]…perhere respekt per femrat…le ta shprehin ate qe ndjejne…pa pritur radhe…qofte edhe me shenja …jo vec me fjale…:slight_smile:

Ndersa une mendoj…qe disa gjera nuk kane nevoj te lesh si hapsire respektin…pasi ne te tilla gjera hapat e pare i kane meshkujt…keshtu qe femra sa me shume respekt ne kete aspekt hahahaha,

dhe pse ( nga cf lexova ) meshkujt jan dakort me kte dukuri te viteve te fundit…jam e sigurt qe nese u ndodh dicka e till do habiteshin…do ta pranonin ( se nuk besoj te ket mashkull qe refuzon nje femer ) …e me pas do ndiheshin superior ne ate lidhje…sepse i bie te jet femra ajo qe esht ne perpjekje per te fituar zemren e tij …
Parashikime kto te bera ne baz te natyres mashkullore…
me pak fjal…nuk jam dakort qe propozimi te behet nga nje femer…
vertet sot jemi te barabart si femra meshkuj…por gjithsecili ka pozicionin e vet mendoj…

Tani te behemi pak serioz :cool:

une mendoj se asnje femer nuk do ta bente kete…edhe sikur ai mashkull te ishte i fundit mbi dhe!..

edhe pse kohet kane ndryshuar,kjo nuk ndryshon ligjet e natyres…qe perparsine ne te tilla raste e ka nje mashkull,

tani ka edhe nga ato femra qe nuk presin per radhe…por nuk duhen paragjykuar…pasi varet me cfare syri e kane pare dashurine…e ne kete rast une them se e kane pare me syte e bufit…hahahahahaa