Vajza e dehur kafshon qenin pas nje grindjeje me mamane !!

Analise J.Garner , nje vajze nentembedhjete vjecare u mjekua pas nje kafshimi te lehte nga qeni i saj dhe me pas u denoncua per konsum alkooli ne moshen e ndaluar dhe per dhune ne familje. Vajza ishte kthyer vone ne shtepi dhe mamaja e kishte qortuar. Ajo e nevrikosur pa te arsyeshme te kafshonte qenin e saj, nje bulldog shtepie rreth 40 kg, qe iu pergjigj duke e kafshuar lehte. Per te qetesuar vajzen ne kete sherr duhej patjeter nderhyrja e policise.

me fal po e ka kafshuar kjo qenin apo qeni ate ?:smiley: LOL!

Se ne titull thot “kafshon qenin” ndersa permbajtja thot qeni e ka kafshuar ate :stuck_out_tongue:

e ka kafshuar KJO qenin … :stuck_out_tongue:

nqs ka ndonje njeri , qeni i te cilit nuk e kryen mir detyren e vet … le te marr kte vajzen :stuck_out_tongue:

lol, po aty thot qe qeni e ka kafshuar ate ?:expressionless: :expressionless:

Haha, i ka fajet google translate :stuck_out_tongue: (jo per ty, por per ata qe e kane perkthyer lajmin)

po mir ore … google translate e di qe lirentsat jan te zgjuar … i kapin vet gjerat :smiley:

un 1 dyshim e kam; ka qene qeni i dehur ne ato momente apo vajza ?:stuck_out_tongue:

LOL :smiley:

te ndalohet alkoli si per njerzit ashtu edhe per kafshet me mir do ishte

nje vajze nentembedhjete vjecare u mjekua pas nje kafshimi te lehte nga qeni i saj? :o

Vajza e dehur kafshon qenin ? :rolleyes:

Labe call Majdit :P…te te beje nje perputhje mes temes dhe brendise se saj,hahahahahaha :smiley: