Vdes kengetarja Whitney Houston

Whitney Houston, eshte shuar ne moshen 48-vjeçare! Gjendet e vdekur ne nje nga hotelet e Beverly Hills, ne Los Angeles. Shkaku ka qene overdoza! Prej kohesh ishte e varur nga droga dhe kjo gje pritej", citohet nga ata qe e njihnin!

//youtu.be/H9nPf7w7pDI

R.I.P Whitney Houston:(

Gjithmon besoj se do te kujtohet kenga I Will Always Love You

Shume ngjynaf :S - U preft ne paqe!

ne kujtim:

//youtu.be/3JWTaaS7LdU

Ishte idhulli im…me erdhi keq vertet qe vdiq,por keto kengetaret keshtu luajne me jetet e tyre,fitojne fame,para,dhe pastaj vdesin tragjikisht,:frowning:

Keq po me vjen … :frowning:

Shpirti ne paqe !