Vesa Luma edhe me nje klip te ri

Vesa Luma nuk deshiron te pushoje as kete vere. Kengetarja sapo ka lansuar videoklipin e ri te saj (ne bashkepunim me DJ Blunt dhe Real 1), ‘‘Aj aj remix’‘, dhe menjehere planifikon te realizoje edhe nje videoklip tjeter.

‘‘Tashme eshte fundi i sezonit, por deshira e madhe per te lansuar diqka te mire me beri qe te bashkepunoja me DJ Blunt dhe Real 1. Por nuk do te shkoje edhe shume gjate dhe mendoj te lansoj nje klip te ri te nje kenge qe ka pasur sukses qysh heret’‘, ka thene Vesa, siq percjell Telegrafi.

Videoklipi i radhes i veses do te jete per kengen ‘‘Edhe nje fundvit’‘. Edhe pse videoklipi i ri pritet te realizohet se shpejti, Vesa thote se albumi i ardhshem do te vije tek veren e ardhshme.

‘‘Albumi im do te jete i gatshem veren qe vjen. Do te jete nje permbledhje e gjithe kengeve te mia, por nuk do te mungojne edhe kenget e reja te panjohura per publikun’‘, ka shtuar me tej kengetarja.