Vetem per ata qe mendojne te martohen

Kohet jane te veshtira prandaj para se te ndermerni hapin final …mendohuni mire para se te hyni ne “valle” :stuck_out_tongue:

Per me teper shiko video:

//youtu.be/SEVU-YLpM8A

o 3r1k0 me kte vidjo qe ke postuar kush e di sa dasma ke anulluar :stuck_out_tongue:

Jo labe , perkundrazi…e ke vene re kur na thone << mos e bej kete>> …dhe ne ate shkojm e bejme :wink:
Une prandaj e vura qe tu prish mendjen e te kem pune…:wink:

ti ske then : mos e beni kte …ke then bejeni po ua u mbajti :stuck_out_tongue:

Po pra ate po te shpjegoja…:wink:
Nese do qe te bejne dicka thuaju te kunderten :slight_smile:

Haaahahah sa kam qesh!

hahahhahahhahahhahaa ca i berii sa e papar …

hhhaha shum relaksuse…

e Paparee kjo videoo…edhe pse jo shum e ver8…

Ahaha cfar hoqi ai i shkreti