Videoklipe te reja Shqiptare

Kenga e re e Aurrela Gace me MC Kresha - CASH!

//youtu.be/EGitJ3D-qu4

Tuna - Dyshemeja

//youtu.be/K5Fd1T_G9Iw

Genta Ismaili - Guximi!

//youtu.be/5sQRSZa7W98

e gjeni dhe ne iTunes!

e bukur kjo kenga gentes, me pelqeu…

AURELA GACE - UNIKE (y)

//youtu.be/VFSC4oEELgk

Kenga e re e Dj Flori, Canake!

Ky eshte Videoklipi me i bukur qe kam par :stuck_out_tongue:

Flori -Tallava (Official Video )By Fans 2011

//youtu.be/Prf7nD3J-Xc

Elvana Gjata!

//youtu.be/FMOrLe8HA0E

D.u.d.A ft. B-K - Dielli pa rreze
Top hit ne Youtube new song!

//youtu.be/JafWrIvHDPA

Kenga “I yt malle” nga Premtimi

kenga nga Dijamanti “Hajde Kceni”

//youtu.be/wf2dLlqrH7w

Etnon feat Stine, Dj Blunt & Real 1 - On fire

//youtu.be/Cg61wa2vlzU

Etnon feat Kaos - Disponim n`shishe

//youtu.be/E6e5XCDcfPg

TDS - Syza t’dillit

//youtu.be/wbJVWwyxDm0

ANDOS & DJ DALOOL - Ti Je Ajo

//youtu.be/z-oqZzdFykA

      • Updated - - -

Tuna - I Asaj (Tek ne muzika shikohet, nuk degjohet! Min. 1:52 dhe 1:54 :P)

//youtu.be/D3xCOodYsvs

Tuna e qmendur per performancat e saj ne ket keng aspak me shije

Kjo Tuna me shkatrron fare mua

//youtu.be/PYM98excDQ0

//youtu.be/ZRZyOlFrv8g

      • Updated - - -

Synat me lot mu mbushen kur e degjova ket’ kenge! :confused: :confused:

//youtu.be/2jSZgw-Q8lQ

Shume e lezetshme kjo kenga e fundit e Adelines!

//youtu.be/xYpqigiBk_w

//youtu.be/meOQ8FRT8DM

//youtu.be/BcZO1LQuoY4

//youtu.be/6sMp4gcgQo4

//youtu.be/lysEClfGn7s