Videoklipi Elvana Gjata - Disko Disco me Tekst

Elvana Gjata Ft Kaos - Disco Disco

[video=youtube_share;bhIQG-R-pFI]https://youtu.be/bhIQG-R-pFI[/video]

Më në fund, kënga e paralajmëruar kohë më parë, ‘Disco Disco’, është prezantuar edhe zyrtarisht. Elvana Gjata dhe Kaos janë protagonistë të këtij projekti, i cili mund të bëhet hiti më i ri.
Pas viteve '90 Elvana i eshte drejtuar nje tjeter dekade, viteve te arta te diskos me nje pamje dhe interpretim qe te kujton skenat e programit “Soul Train” apo “Studio 54”

m’pelqej, po ma e mir m’u ka duk ajo me Mc Kreshen!

Kenge e lezetshme! :duartrokas:

E bukur nuk e kisha degjuar