Videot e Lirenti.com

Ketu do te postohen video te ndryshme qe jane krijuar per Lirenti.com

Video Muzikore, Video Klipe, Video Mesime etj! Ju mipresim!

Po e filloj une e para me nje videon time, shpresoj tju pelqeje :smiley:
Eshte kengetari im preferuar dhe kenga e preferuar :puthje:

//youtu.be/P1vozEZUTwE&feature=player_embedded"

Shume e Bukur Kjo EMAUS,e paske qare fare…:thumbs_up:

shume video e bukur emaus:duartrokas:

Shume e bukur vertet! Por un pash nje tjeter me te bukur :slight_smile: :slight_smile: uroj ta dergosh sa me shpejt!

Shume e bukur vertet emaus :slight_smile: edhe une vdes per kete kengen :wink:

Ja dhe nje tjeter.

//youtu.be/rncFXW_rPvw"

Cti besh qe me pelqejne kenget e kesaj :slight_smile:

//youtu.be/LQvz35op3h8"

Ja po ve dhe une te preferuaren time,me pelqen shume kjo kenge,ka nje refren shume te bukur per shijen time.

//youtu.be/-k-lO36aJDk"

Bravo Kliton, shume e bukur :duartrokas:

mir mir shum valla

Ja dhe nje tjeter paksa si tango…:ciao:

//youtu.be/1kBTfQqqsds"

Ja dhe nje e imja per Lirenti.com dhe Festen e 28 Nentorit!

//youtu.be/mN2eZbdoHno"

qenkan fantastike fare EMAUS, KLITON,RENI X, BRAVO SHUM TE BUKURA :ciao:

shum shum mir

Nje Video per urimin e Vitit te Ri 2010,video eshte e bere nga une.

//youtu.be/j3VUPusFtjo"

Shume bukur ka dal Kliton!

Gezuar!

ju pershendes me kete video:):slight_smile:
burat nuk ndryshoin kure:roll::roll::roll::roll:

//youtu.be/ElvqvWF-NAw
:frowning:

shum te bukura vidjot …kjo e fundit sh e fort :lol:
e kam ber edhe un nje vidjo , me dedikim
po si “profesioniste” qe jam , nuk esht se ka dal aq bukur si kto tuajat :S:S

//youtu.be/-2_sPcf4A_E