Vin Diesel i vë emrin vajzës së porsalindur sipas shokut të vet Paul Walker

Ylli i Hollywood-it, Vin Diesel, ka thene se vajza e tij, e cila sapo ka ardhur ne jete, do te trashegoje emrin e shokut dhe njeherit ish-aktorit te famshem ne serite e filmit “Fast & Furious”, Paul Walker. “E emerova Pauline”, i tha ai Natalie Morales ne “[b]Today Show[/b]”.

“Nuk ka njeri tjeter qe po me rrin ne koke tani per momentin dhe mendoj se ia kam borxh! Ai ishte gjithmone aty dhe e ndieva sikur me duhet ta mbaj ne memorien time kujtesen per te”, ka thene Diesel me tutje per “Today”.

Super aktor (y)

me jete te gjate vajza!