Vllaznia vs Napoli - Kupa Uefa

Do te luhet ne Shkoder te Enjten 14 Gusht ne oren 20.30 e vlefshme per Kupen Uefa 2008

vs

shpresojme qe vlaznia te dale kryealrte,

ne e kemi trdite te qendojme te forte kunder ekipeve te forta, siq ka bere kombetarja kunder kreqise, rusise dhe holandes

Urime Vllaznis