Votoni Forumistin e Vitit 2007 :)

Votoni Forumistin e Vitit 2007 :slight_smile:

une votoj per annen

kush ka ankesa te shkruaje privatish
:lol: :lol: :lol:

lol nuk ishte private vota? lol dhe une votova

ka mangesi ky votim

altini si ka percaktuar kriteret

apo thjesht ti japim voten kujt te duam

Dhe une votova :smiley:

kryesojne vajzat :smiley:

[quote=genti23";p="20092]ka mangesi ky votim

altini si ka percaktuar kriteret

apo thjesht ti japim voten kujt te duam[/quote]

Kur thuhet Forumistin e Vitit 2007 te gjitha kriteret i ka brenda :slight_smile:

Un skam votuar akoma :smiley:

pse nuk voton ti cfare pret…

TINI pret qe te bie bore para se te votoje :smiley:

edhe un votova

une votova per tinin…

FLM :slight_smile:

edhe une votova . por eshte sekret vota keshtu qe nuk e them . :lol:

Une ja dhashe voten nrus time! :slight_smile:

:duartrokas: Alb-Angel :duartrokas:

:lule:

Altin flm :puthje:
Flm dhe ato qe me kane votuar mua!!

Voten time tani sa e dhashe!! :slight_smile:

Votova x Alb_Angel, se e meriton!

Ndersa daku, voten time e ka marr me kohe! Nuk i hudh poshte une kohet e kaluara! :lol: :lol: :lol:

Votova x Alb_Angel, se e meriton!

Ndersa daku, voten time e ka marr me kohe! Nuk i hudh poshte une kohet e kaluara! :lol: :lol: :lol:

You just did it! :slight_smile:

Votoni Forumistin e Vitit 2007